top of page
Apartmán (2)
Apartmán (8)

Rezervácia ubytovania: 

Ing. Alexandra Nagyová

Tel: +421 915 703 472

E-mail: ubytovanie@novovital.sk

Apartmány

         Apartmány v radovej výstavbe sú ideálnym výberom pre každého, kto chce mať aktívnu dovolenku priamo na kúpalisku ŠTRAND v Nových Zámkoch. Je to najlepšia voľba pre rodiny s deťmi, pre partiu kamarátov, alebo na rodinné stretnutia. Naše ubytovacie kapacity samozrejme ponúkame aj pre školy v prírode, pre študentov, alebo pre firmy na teambuildingové účely. Letné večery Vám spríjemní posedenie na terase s možnosťou grilovania v lone krásnej prírody.  Súčasťou areálu sú altánky, detské hojdačky, minigolf, volejbalové ihrisko, pieskovisko a tobogány.

Každý apartmán je vybavený obývacou časťou (spálňa so 4 posteľami-1manželská a 1 rozkladacie dvojlôžko), kuchyňou (chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, základný riad), vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, uteráky). Ubytovaní majú v apartmánoch k dispozícii klimatizáciu, káblovú televíziu a WIFI internetové pripojenie.

 

Cena 100 €/noc zahŕňa: ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska pre 4 osoby bez stravy, neobmedzený vstup na vonkajšie bazény (počas prevádzkových hodín kúpaliska,  bezplatné parkovanie priamo v areáli.

Ostatné príplatky: miestna daň za ubytovanie 0,70 €/os/noc. 

Stravu si viete zakúpiť priamo v bufetoch na kúpalisku alebo z Reštaurácie Panoráma z aktuálneho denného menu. 

 

Uprednostňujeme týždňové rezervácie (od soboty do soboty). Minimálna doba ubytovania sú dve noci! 

 

 

Obsadenosť apartmánov 2023:  písmenko - obsadené, R - rezervované

bottom of page